Univerzální

Ruční skener CRP MOT

Univerzální ruční autodiagnostický skener pro osobní vozidla různých značek, vhodný jak pro domácí tak i profesionální použití.


Univerzální diagnostika Golo EasyDiag+

Originální profesionální univerzální autodiagnostika vyznačující se širokým spektrem podpory různých značek vozidel a množstvím diagnostických funkcí.


Ruční skener Multi CR Plus

Ruční univerzální autodiagnostický skener, vhodný jak pro domácí tak i profesionální použití.


Převodník OBD2 s ELM327 USB

Kabel pro autodiagnostiku všech moderních aut různých značek s ČIPEM ELM327 včetně nejnovějších se sběrnicí CAN. Verze 1.5, která podporuje program Fiat ECU Scan!


icarsoft-bt-i620

Diagnostika iCarsoft s ELM327 BT i620

Profesionální univerzální bezdrátová autodiagnostika ICarsoft i620 Bluetooth pro různé typy vozidel podporující normu OBDII, včetně komunikace CAN. Vhodná jak pro professionální tak domácí použití.


icarsoft-wifi-i610

Diagnostika iCarsoft s ELM327 WIFI i610

Profesionální univerzální bezdrátová autodiagnostika ICarsoft i610 Wifi pro různé typy vozidel podporující normu OBDII, včetně komunikace CAN. Vhodná jak pro professionální tak domácí použití.


Převodník OBD2 s ELM327 BT

Adaptér pro autodiagnostiku všech moderních aut různých značek s ČIPEM ELM327 včetně nejnovějších se sběrnicí CAN. Verze 1.5, která podporuje program Fiat ECU Scan!


OBDTester

OBD Tester

OBDTester BASIC (vč. ELM-USB rozhraní). OBDTester je univerzální diagnostický systém pro OBD2 diagnostiku.


iCarsoft_uni

Ruční skener OBDII / EOBD

Ruční univerzální autodiagnostický skener pro vozidla podporující normu OBDII / EOBD vhodný jak pro domácí tak i profesionální použití.


scanmaster-uvod-foto

Diagnostický program ScanMaster pro ELM327

Plná originální verze diagnostického počítačového programu ScanMaster verze 6.0, určená pro diagnostické zařízení ELM327 OBDII.